Самостійні заняття з фізичної культури у старших класах
Ключові слова:
самостійні заняття, фізична культура та спорт, учні, батьки, анкетуванняАнотація
У статті викладаються результати анкетування учнів старших класів та їх батьків щодо їх відношення до самостійних занять фізичної культури та спортом. На підставі цих результатів підкреслюється важливість цих занять для гармонійного розвитку особистості школяра.
Завантаження
Посилання
Богданов Г.П. Школьникам — здоровый образ жизни. — М.: Физкультура и спорт, 1989. — 232 с.
Козленко М.П. Фізичну культуру в побут школярів. — Київ: Радянська школа, 1979. — 183 с.
Мейсон Г. Б., Шаулин В.Н., Шаулина Е.Б. Самостоятельные занятия учащихся по физической культуре. — М. : Просвещение, 1986.
Пастушенко Г.А. Домашнее занятие по физкультуре. — Киев : Здоров’я, 1986. — 125 с.
Салман Хани Румие. Оздоровительная физическая культура мальчиков 12—14 лет во внеурочное время: автореф. канд. дис. — Харьков, 2006. — 24 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

