Навчальний курс «спорт: художня гімнастика»
Ключові слова:
студенти, професійна працездатність, художня гімнастикаАнотація
Розроблена робоча програма навчального курсу «Спорт: художня гімнастика». Вона спрямована на керування професійною працездатністю фахівців у галузі міського господарства.
Завантаження
Посилання
Бондаренко Т.В. Индивидуализация физкультурно-оздоровительной работы с девушками на примере дифференцированного обучения в художественной гимнастике / Т.В. Бондаренко, В.П. Зайцев и др. // Высшее образование: опыт, проблемы, перспективы: сб. докл. Всерос. науч.-практ. конф. — Ч. IV. — Губкин: БГТУ, 2008. — С. 27 — 31.
Бондаренко Т.В. Проблемы внедрения дифференцированного обучения на кафедрах физического воспитания вузов / Т.В. Бондаренко, В.П. Зайцев, С.И. Крамской и др. // Современные процессы развития физической культуры, спорта и туризма: сб. матер. междунар. симпозиума / Сибир. гос.аэрокосм. ун-т. —
Красноярск: РИО СФУ, 2008. — Ч. 1. — С. 251 — 253.
Бондаренко Т.В. Художня гімнастика як засіб керування професійною працездатністю: метод. вказівки для практичних занять з дисциплін «Фізичне виховання» і «Управління професійною працездатністю» / Т.В. Бондаренко. — Х.: ХНАМГ, 2009. — 44 с.
Зайцев В.П. Здоровьеформирующие технологии в контексте гендерного подхода: коллективная монография / В.П. Зайцев, Н.А. Олейник и др.; под ред. Н.А.Олейника, В.П.Зайцева. — Х.: ХГАФК, 2009. — 226 с.
Олейник Н.А. Физическая культура в алгоритме здоровьеформирующих технологий (Теоретические и педагогические взгляды): коллективная монография / Н.А. Олейник, Т.В. Бондаренко, В.П. Зайцев, С.И. Крамской; под ред. В.П. Зайцева. — Х.: ХГАФК, 2008. — 180 с.
Крамской С.И. Здоровьеформирующие технологии в учебном процессе по дисциплине «Физическая культура»: учебное пособие / С.И. Крамской, В.П. Зайцев, Н.А. Олейник и др.; под ред. С.И. Крамского, В.П. Зайцева. — Белгород: Изд-во БГТУ, 2009. — С. 126—169.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

